PROJE ÖZELLİKLERİ

DOĞASI GEREĞİ BENZERSİZ!

Aryom, endüstriyel yapılardaki tecrübesini ve üstün nitelikli yapı anlayışını şimdi de konut sektörünün hizmetine sunuyor.

Aryom imzası ile İzmir’in yeni çekim merkezi Gaziemir’de yükselen Aryom Koru; yenilikçi konsepti, modern mimarisi, konumu, konforu ve Çatalkaya Korusu ile çevrili benzersiz doğası ile İzmir’i yepyeni bir “yaşam kültürü” ile tanıştırıyor.

Benzersiz doğası, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, bahçeli ve teras daireleri, geniş balkonları ve 30 farklı tip daire seçeneği ile 72.000 m2 inşaat alanına sahip 425 daireden oluşan Aryom Koru’da bir evden beklediğiniz her şey bir adım ötenizde...

Açık ve kapalı yüzme havuzları, fitness ve SPA merkezi, saunası, buhar ve masaj odaları, tenis kortu, basketbol ve voleybol sahası, açık ve kapalı çocuk oyun alanları, Cafe’leri, kapalı otoparkları ve daha nice benzersiz proje özelliği ile Aryom Koru, yeşilin mavinin sınırında, şehrin tüm konforunu ayağınıza getiriyor.

HER AİLEYE ve HER BÜTÇEYE UYGUN 30 TİP DAİRE SEÇENEĞİ!

Benzersiz doğası, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, bahçeli ve teras daireleri, geniş balkonları ve 30 farklı tip daire seçeneği ile 72.000 m2 inşaat alanına sahip 425 daireden oluşan Aryom Koru’da, bir evden beklediğiniz her şey bir adım ötenizde...